מסע אחד הוא  תיאור של חיים.  חיים המבקשים לגלות את עצמם, חיים המבקשים לחזור אל מקורם ולהכיר בעצמם.
מסע אחד הוא תיאור של חיי. של נפשי המבקשת לחזור אל מקורה, להכיר בעצמה כשלמה ומלאה.  נפשי המבקשת לנוח בחיקה של התנועה הטבעית היחידה שקיימת. כוח החיים הבלתי נדלה שפועם בתוכנו ודרכנו מבקש שנקשיב, שנוותר ,שנכנע כדי לגלות שלעולם לא היינו  נפרדים ממנו. לעולם לא נוכל להיות נפרדים מדבר, מאיש.
כי כמהה נשמתנו לראות את עצמה כאור, מעיין אין סופי של אהבה.
כי כמה  גופינו לרקוד את תנועת החיים הטבעית.
כי כמהה נפשנו להיכנע ולהסכים לוותר על תנאים והגדרות לאושר.
 
ואני מוכנה.
מוכנה להסכים להיטלטל, להסכים לא לדעת, להסכים לראות חיים היכן שפעם ראיתי מוות.
ואני מוכנה להישאר גם כשאני רוצה לברוח למרות שזה כואב.
ולומר כן למה שנמצא על שביל חיי גם כשלפעמים אני מאמינה לפחד ורוצה לומר לא.
 
ואז לצלול אל הידיעה שהחלוקה "פנים" וחוץ" " אני" ו"העולם" קיימת רק כול עוד אנו מאמינים למיינד שיוצר חלוקה ונפרדות,. כשבאמת כול מה שקיים היא הוויה עצמה שלמה מלאה ותמיד נמצאת.
 
ועכשיו אני רואה.
מסע אחד הוא מסע של כולנו.
 כי אהבה היא מה שאנחנו. היא איננה רגש שבא והולך בהתאם  למחשבה שמעלה או מורידה אותו. אהבה היא אנרגית החיים שזורמת בנו, החלקיקים שמהם אנחנו בנויים, התנועה שבתוכה כולנו והכל ענים וחיים. ההכרה בכך מעלה תוצרת.
תחושה של רוגע עמוק, של חיבור פשוט, לכל דבר חי ו ולטבע עצמו .אני נעה בעולם ללא מאמץ ובידיעה פשוטה ומרגשת מאד שהכל אחד ואני בו.
 
עכשיו הוא המקום בו מתרחשים החיים. אין מקום אחר. מה שכאן הוא העולם המלא. לכן, כשאנו מרפים, לא דוחפים  ולא מושכים, לא מתעקשים ולא מסרבים- רק עומדים בשקט וחיים מאד. ויתור הוא היוותרות. היוותרות עם היש והקיים ועם ההקשבה למה מתבקש מאיתנו בכול רגע. היוותרות היא נוכחות מלאה בעצמי, בלי תנאים, מתוך חיבור להוויה. מכך גם עולה הידיעה שאני לא חייבת דבר כדי להיות שמחה ולחיות בעולם בפשטות וביופי. אני לא צריכה להשיג דבר כדי להיות שלמה. אני כבר.
 
 
ואני כאן
כדאי שאזכר שוב ושוב מי אני. באמת
עד שהשואלת עצמה תיטמע במסתורין הגדול. באלוהים.
והכול יתגלה כאחד.

זמן אמת

פעילויות מתקיימות בצפון ומרכז הארץ 
 
טלפון
0507350159